נעים מאוד! אנחנו צוות PEDANT

עבודות גמר מחייבות ידע ומיומנות רבים, ומהווים חלק ניכר עיקר מהצלחתו של פרויקט.
כדי להגיע לתוצאות טובות נדרשת הבנה עמוקה בעבודות גבס, טיח, נגרות, חשמל, ריצוף ועוד.
אבל הרבה מעבר לכך- כדי להגיע לתוצאות נפלאות, ולחווית בית שונה ומקורית- נדרשת יד של אמן ומעצב.

בדיוק לשם כך הקמנו את PEDANT

עם צורך אמיתי לשלב בין עיצוב מופתי לביצוע פרויקטים ברמת הגימור הגבוהה ביותר.
השם שבחרנו לעצמנו אינו מקרי – אנחנו יורדים לכל פרט קטן ואיננו מתפשרים עד להשגת התוצאה המושלמת:
שביעות רצון מלאה של הלקוחות.

הצוות

אוהד כהן

מי שהתחיל פה את הכל, עם עשרות פרויקטים מאחוריו, מתמחה בכל האספקטים של שיפוץ ועבודות גמר ומנהל את חברת פדנט ביד רמה

יוסף

טייח ובנאי
מתמחה בטייח, שפכטל, בנייה וריצוף,
יוסף עובד בחברה שלנו שנים רבות,
מקצועי ואחראי

רון

בעל תארים רבים,
איטום גגות, יציקות גבס,
עובד בצורה מקצועית ונקייה.

סובחי

רותם

מתמחה בעבודות גבס, בידוד,קרניזים, בעל יכולת לפתור בעיות מורכבות, עובד בצורה נקייה ומקצועית

חמודי

חמודי מתמחה בשפכטל, צבע, טייח גבס, בניית קירות ותקרות גבס, מומחה בצביעת חוץ ומפעיל מנופים, חמודי עובד שנים בחברה ומתנהל בצורה יסודית ,מקצועית ונקייה

ג'אמל

רצף מדרגה ראשונה, מתמחה בריצוף, חיפוי ,פסיפס,
שיש מדרגות ועוד.

איש צוות 3

כתבו עלינו

אתר דה-מרקר – גיא ויטנר ומיכל שכטמן – 23.09.19

שיפוץ בטוח: 7 קבלני שיפוצים שיסגרו לכם פינות ללא דאגות

צמד המילים "שיפוץ בית" יכול להיות מאוד מרגש ואך גם מלווה בסימני שאלה. מה כדאי לבדוק לפני השיפוץ? היכן יכול להסתתר העוקץ? והאם אפשר בכלל גם ליהנות תוך כדי?
אוהד, הבעלים של חברת הבוטיק לעבודות גמר 'פדנט' מתראיין לאתר דה-מרקר, מסביר אילו דברים צריך לקחת בחשבון בעת בחירת קבלן שיפוצים ומספר על החברה והפרויקטים המובלים שלה

לקוחות מספרים עלינו

רינה – יו"ר ועד בית מפתח תקווה

שיפוץ בניין – שיפוץ חיצוני שכלל עבודות תיקונים, איטום וצבע באיירלס, שיפוץ לובי כולל ריצוף, ויטרינה חדשה, אלומיניום, צבע, תאורה, חידוש מעלית ועוד.

בגלל שהיו לנו ליקויים בבניין היינו חייבים לבצע שיפוץ שכלל תיקוני טיח, איטום וחידוש צנרת למזגנים. על הדרך החלטנו גם לשפץ את הלובי. מצאתי אותו דרך האתר שלכם וגם ביקשתי ממנו המלצות של לקוחות שלו וקיבלתי עליו רק המלצות מאד מאד טובות. עבור העבודה הנהדרת שהוא עשה ואני ממליצה עליו בכל פה, הוא עשה את זה במיומנות עם הצוות שלו, צוות מעולה.

הוא עשה את כל מה שכתוב בהסכם ברוח טובה ואפילו יותר והוא עמד בלוח הזמנים ועל כן אני רוצה להודות לו. אין טוב ממראה עיניים, מי שרוצה לבוא לראות את העבודה שהוא עשה, יכול לבוא והוא מוזמן ואנחנו ממליצים עליו בשם כל הדיירים בכל פה על העבודה שהוא עשה.

ציון 10  starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

אליעז רז מגבעתיים

בניית תוספת לדירה בבניין – שלד, אינסטלציה, חשמל, כלים סניטרים, טייח, צבע, ריצוף

בהתחלה לקחתי קבלן אחר שפיטרתי אותו ואז לקחתי את אוהד. עם אוהד היה בסדר גמור מכל הבחינות. אני רוצה לציין שאצלי 9 זה פרמטר גבוה ואוהד לגמרי 9.
המחיר שסוכם היה בעיקרון המחיר למרות שהיו כל מיני חריגות ושינויים לבקשתי. הוא התחיל מהשלד, השלים את העבודה של הקבלן הקודם וביצע את הגמר.
אנחנו מרוצים מאוהד אומנם אין מאה אחוז אחרי הכל זו עבודת יד לא מכונה אז יש פה ושם דברים שנניח אנחנו פחות מרוצים ויש דברים שמפריעים, אבל מצד שני אנחנו ריאלים ומודים לו שהוא השלים את הפרויקט של קבלן אחר. בשורה הסופית אנחנו ממליצים מאד על אוהד ומי שמעוניין יכול להתקשר אלינו.

ציון 9 starstarstarstarstarstarstarstarstar

שירלי מנווה צדק, תל אביב

שיפוץ כללי לבית פרטי – כל עבודות התשתית – חשמל, אינסטלציה, איטום. עבודות גבס וצבע, חיפויי אבן, ריצוף, שיפוצי אמבטיות ומטבח ועוד…

בעקרון אין לי מה לומר שלילי הכל היה מעולה והייתי ממש מרוצה. אוהד שיפץ לנו את הבית ברמה הכי גבוהה שיש וזה היה שיפוץ מורכב עם הרבה אלמנטים. יצא מהמם שזה מה שהכי חשוב ואני גם אשלח לכם תמונות שתוכלו להתרשם בעצמכם. אני אשמח להמליץ עליו וכבר המלצתי לכמה חברים. מאחלת לו שימשיך ככה כי אין הרבה בעלי מקצוע כאלה בארץ.

ציון 10 starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

רענן בלס מפתח תקווה

שיפוץ כללי לדירה – בריקים, מטבח, קרמיקה, צבע, חשמל, אינסטלציה, גופי תאורה ועוד…

היתה לנו פה מעצבת פנים, זאת דירת ארבעה חדרים והוא עבד לפי תוכניות. היינו מאוד מרוצים מהעבודה שלו, הוא עמד בלוח זמנים, כל מה שביקשנו הוא עשה אם למשל, התקנו גוף תאורה ופתאום התחרטנו עליו אז הוא לא עשה עם זה שום בעיה.
עשינו גם עבודות מורכבות בריקים, החלפת מטבח, קרמיקות, צבע, הזזת נקודות חשמל, אינסטלציה את כל הדברים האלו הוא עשה ואני מאוד, מאוד ממליץ עליו.
מבחינת אמינות לא היתה שום בעיה אבל פעם ראשונה שמכירים בן אדם ועובדים איתו אז לא כל כך בטוחים אבל זה הדבר היחידי.
המחיר שלו קצת מעל הממוצע. עשינו סקר של לפחות חמישה קבלני שיפוצים. היו כאלה שנתנו קצת פחות, היו כאלה שנתנו קצת יותר ובסוף לקחנו אותו כי היה לנו חשוב לעבוד עם קבלן שהוא יודע לעבוד עם תוכניות עבודה, כי סך הכל המעצבת מה שמביאה לו בסוף זה תוכנית עבודה ויש המון חאפרים בענף הזה וזה חשוב לדעת עם בן אדם שכבר עבד בעבר וכמובן הוא גם הראה לנו פרוייקטים אחרים שלו וגם דיברנו עם כאלה שהוא עבד אצלהם.

ציון 9.5 starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

בואו נתחיל לעבוד יחד, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם